top of page

O nás

1) Jsme občanská iniciativa  NESAHEJTE NÁM NA DĚTI – MÁME OČI OTEVŘENÉ! Připravujeme centrální postup pro všechny  rodiče, kteří požadují návrat svých dětí do škol bez jakýchkoliv podmínek a omezení.  Musíme být připravení jasně a jednotně reagovat na otevření škol a případné rozhodnutí o povinných testech pro žáky a studenty. Podporujeme jakékoliv aktivity, jež se konečně chtějí postavit za děti a nestraníme se jich. ALE - nemáme potřebu měnit směr naší myšlenky – tj. spojit rodiče - jediné právní zástupce dětí. Zatím se nikomu nic zásadního nepovedlo, politické strany selhaly a selhávají na plné čáře, síly dosavadních hnutí jsou úmyslně roztříštěny. Jsme tedy zásadně apolitičtí. Jediné, co podpoříme a podporujeme je síla každého, který je připraven SÁM za sebe bez slibů jakékoliv politické straně či hnutí udělit zásadní STOP! Stop rouškám, stop testům, stop povinným vakcínám podmiňujících školní a mimoškolní vzdělávání, volnočasové kulturní a sportovní aktivity. To je první krok ke zdraví. To je první a ZÁSADNÍ krok v boji za svobodu dětí i občanů této země.

 

2)Najdete nás také na Facebooku ve skupinách NESAHEJTE NÁM NA DĚTI – OFFICIAL a NESAHEJTE NÁM NA DĚTI – DISKUSNÍ FÓRUM

 

3) Jako rychlé řešení pro rodiče současných prvňáčků a druháčků a také pro rodiče dětí, které navštěvují školy zřízené podle § 16 odst. 9 školského zákona, je v sekci DŮLEŽITÉ DOKUMENTY“ několik návodů a vzorů, jak zabojovat proti rouškám a proti povinným testům. To je možné v síle "každý sám za sebe", popř. se domluvit s rodiči spolužáků a jít do toho za třídu, popř. za celou školu.

 

4) Zde na webových stránkách najdete v sekci „ZAPOJTE SE“ registrační formulář, na jehož základě budeme průběžně sestavovat a doplňovat registr koordinátorů a zapojených rodičů podle měst a škol. Protože jen v JEDNOTĚ JE SÍLA.

 

5) Bude-li třeba centrálních AKCÍ – včas se o nich dozvíte v našem Kalendáři akcí v sekci „AKTUALITY“

 

6) Přibývají dobrovolníci, ale stále nás je málo. V tuto chvíli ještě potřebujeme najít právníka, který do toho půjde s námi a bude na telefonu. POZOR! Každý je zde sám za sebe, na své náklady, nikomu nic nikdo nezaplatí. Energii a čas, které do boje za své děti vložíte se vám mnohonásobně vrátí v jejich šťastné budoucnosti. Jediné, co bude společné – TRANSPARENTNÍ ÚČET na právní výlohy – nyní na HROMADNOU ŽALOBU RODIČŮ - zatím není, včas sdělíme.

 

7) Petice ke stažení i s podpisovým archem je zveřejněna zde v sekci „PETICE“ a také na naší facebookové stránce NESAHEJTE NÁM NA DĚTI - OFFICIAL

bottom of page