top of page
Teahcer v matematické třídě
Pedagogové

Díky Petici „Nesahejte nám na děti“ vznikla občanská iniciativa rodičů, kteří mají stejný cíl. Jsme velmi rádi, že nás, na základě naší petice, kontaktovali také rodiče, kteří jsou zároveň učitelé a ředitelé škol. Připojili se k nám a další přibývají.

Protože iniciativa vzniká vždy od spodu, zrodila pod naší záštitou nová aktivita - Sdružení učitelů a ředitelů za děti. Samozřejmě nechtějí být perzekuováni, proto cítí potřebu vystupovat společně, být společně zaštítěni. Jsou to ti učitelé a ředitelé škol, kteří nesouhlasí s testováním dětí a nesouhlasí ani s tím, že děti musí mít po celou dobu pobytu ve školách zakryté dýchací cesty.

 

Vážení ředitelé škol, vážení učitelé,

máte-li stejný názor a stejný cíl jako my, prosím pojďte se spojit ve společném boji proti nelogickým a nelidským nařízením povinného nošení roušek /respirátorů/ ve školách a testování dětí.

Níže naleznete kontaktní formulář, který, prosím, vyplňte. Na jeho základě Vás propojíme mezi sebou, a v rámci naší iniciativy Vás zaštítíme, abychom společně apelovali na správných místech za naši věc.

Vy jste s námi a my s Vámi proti testování a proti nošení roušek ve školách a do budoucna také proti vakcinaci.

My všichni, rodiče, učitelé a ředitelé škol stojíme za dětmi.

Kontaktní formulář

Pokud požadujete odstranění Vámi poskytnutých informací, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře kontakt ZDE.

bottom of page